اگر نصب انجام نشد چکار کنم؟

اولاً مطمئن شوید که از آخرین نسخه‌ی setup استفاده می‌کنید (چطوری؟ با مراجعه به سایت https://cygwin.com/  ).

اگر به صورت اینترنتی در حال نصب برنامه هستید، احتمالا دسترسی به فایل‌های دانلودی موجود در آدرس https://cygwin.com/mirrors.html قطع شده است (ممکن است اشکال از سیستم شما نباشد و سرورهای Cygwin مشغول باشند!). در این حالت باید mirror دیگری را امتحان کنید یا نصب را به زمان دیگری موکول کنید.

اگر setup امکان دانلود پکیجی را به شما نداد (پکیجی که طمئن هستید باید نصب/آپگرید شود)، آن پکیج را به طور کامل پاک کنید (از /etc/setup). سپس آخرین ورژن پکیج را از فهرست mirrorهای موجود دانلود کنید (ممکن است برخی mirrorها آخرین ورژن را نداشته باشند که در این صورت با پیغام خطا مواجه می‌شوید؛ بقیه را امتحان کنید)

اگر setup مطابق میل شما پیش نرفت و اشکالات غیرمنتظره و عجیب و غریبی رخ داد، فایل‌های log را بررسی کنید تا سرنخی به دست آورید (فایل‌های setup.log و etup.log.full در  /var/log یعنی آدرس C:\cygwin\var\log

اگر از فایل‌های log سر در نیاوردید، مشکل خود را در سایت Cygwin (https://cygwin.com/lists.html)یا در اینترنت جستجو کنید. برای رفع سریعتر مشکل خود بهتر است نسخه نرم افزار، گزینه‌هایی که انتخاب کردید، محتوای setup.log و setup.log.full را در اختیار داشته باشید.

اشتراک گذاری