برنامه نمیتواند فایلهای cygncurses-8.dll یا cygintl-3.dll یا cygreadline6.dll یا … را پیدا کند؟!

به هنگام نصب برنامه، اشتباهی رخ داده است؛ بنابراین شما باید فایل setup.exe را دوباره اجرا کنید و پکیجهایی که مربوط به این dllهای از دست رفته هستند را مجددا نصب کنید.

در هنگام نصب، به طور پیش فرض، بسته هایی که قبلا نصب کرده اید، نمایش داده نمیشوند؛ برای نمایش تمامی پکیجهای نصب شده و نصب نشده، در قسمت Select packages to install روی دکمه Full/Part کلیک کنید. در این حالت تمام پکیجهای موجود (اعم از نصب شده و نصب نشده) لیست میشوند. در این لیست باید دنبال پکیجهای از دست رفته، به عنوان مثال libncurses8، بگردید و روی حلقه کنار آن کلیک کنید تا به Reinstall ، یعنی نصب مجدد، تغییر یابد. اکنون میتوانید رویه نصب را ادمه دهید.

تذکر: برای اطلاع از اینکه کدام فایل dll مربوط به کدام پکیج میشود، به صفحه http://www.cygwin.com/packages/ بروید و نام فایل dll مورد نظر را جستجو کنید. دقت کنید که باید نام فایل را به طور کامل و به همراه پسوند آن (مثل cygintl-3.dll) وارد کنید. اگر در نتایج جستجو، ورژنهای مختلفی از یک پکیج، لیست شدند، بهتر است آخرین ورژن (که عدد بزرگتری دارد) را نصب کنید.

اشتراک گذاری

سایت شخصی مهندس محمد فرزاد یزدی-مهندس نرم افزار-طراحی وب واکنش گرا-برنامه نویسی تحت وب-مفاهیم فناوری اطلاعات و ارتباطات فروشگاه الکترونیکی نشر الکترونیک آنی-فروش آنلاین کتاب و تجهیزات کامپیوتر- نرم افزارهای حسابداری و اکسل-برنامه نویسی سایت شخصی دکتر حمیدرضا صنعتی فوق تخصص قلب و عروق فلوشیپ اینترونشنال کاردیولوژی-بهترین متخصص و فوق تخصص قلب و عروق در شرق و غرب و جنوب و شمال تهران شرکت تدبیر انرژی سپهر بهینه سازی کیفیت توان، بهبود کیفیت توان، افزایش کیفیت توان، انجام پروژه های کیفیت توان دکتر پریسا علمی متخصص و فوق تخصص بیماریهای زنان و زایمان و نازایی-بهترین جراح و متخصص و فوق تخصص زنان و زایمان در تهران-متخصص زنان و زایمان خوب در تهران