وقتی میخواهم cygwin را نصب کنم، سیستم هَنگ (قفل) میکند!

برخی برنامه ها نظیر آنتی ویروسهای McAfee و Norton ممکن است مانع نصب برنامه شوند و در نتیجه باعث هنگ کردن کامپیوتر شما شوند؛ برای پیشگیری از این امر، مراحل زیر را انجام دهید:

۱- پس از دانلود کردن Setup.exe، میتوانید از سالم بودن آن مطمئن شوید؛ یعنی این فایل را با آنتی-ویروسهای خود اسکن کنید. پس از حصول اطمینان، آنتی-ویروس را غیرفعال کنید. به عبارت دیگر، قبل از اینکه setup.exe را اجرا کنید، آنتی-ویروس خود را غیرفعال کنید.

۲- پس از اجرای setup.exe و دانلود پکیجهای مورد نظر میتوانید آنتی-ویروس را مجدداً فعال نموده و فایلهای دانلود شده را اسکن کنید تا مطمئن شوید سالم هستند.

 

اشتراک گذاری

سایت شخصی مهندس محمد فرزاد یزدی-مهندس نرم افزار-طراحی وب واکنش گرا-برنامه نویسی تحت وب-مفاهیم فناوری اطلاعات و ارتباطات فروشگاه الکترونیکی نشر الکترونیک آنی-فروش آنلاین کتاب و تجهیزات کامپیوتر- نرم افزارهای حسابداری و اکسل-برنامه نویسی سایت شخصی دکتر حمیدرضا صنعتی فوق تخصص قلب و عروق فلوشیپ اینترونشنال کاردیولوژی-بهترین متخصص و فوق تخصص قلب و عروق در شرق و غرب و جنوب و شمال تهران شرکت تدبیر انرژی سپهر بهینه سازی کیفیت توان، بهبود کیفیت توان، افزایش کیفیت توان، انجام پروژه های کیفیت توان دکتر پریسا علمی متخصص و فوق تخصص بیماریهای زنان و زایمان و نازایی-بهترین جراح و متخصص و فوق تخصص زنان و زایمان در تهران-متخصص زنان و زایمان خوب در تهران