چند رسانه ای

تذکر: این بخش قبلاً مربوط به «کتابهای الکترونیکی» بود که به دلیل سهولت دسترسی و امکان توسعه کارآتر کتابهای الکترونیکی، همه عناوین به بخش کتابخانه سایت منتقل گردید.


  • فیلم مولتی مدیای آموزش نصب برنامه ns2 در محیط ویندوز:

این فیلم مولتی مدیا (دیداری-شنیداری) که به کمک دوستان عزیزم و بخصوص سرکار خانم مهندس ساقی وثوقی تهیه شده است، برای مبتدیان و افرادی که برای اولین بار قصد نصب این نرم افزار را دارند بسیار مفید خواهد بود

مشاهده در یوتیوب youtube
لینک دانلود (پرشین گیگ، حجم: حدود ۳۵ مگابایت)


  • معادلات دیفرانسیل

اگر شما هم جزو کسانی هستید که از خواندن کتابها و جزوه های معادلات دیفرانسیل چیز زیادی دستگیرتان نشده است، پیشنهاد میشود حتماً از این فایلهای آموزشی معادلات دیفرانسیل استفاده کنید.
این دوره توسط آقای «دکتر دارا معظمی» استادیار دانشگاه تهران تدریس شده و با بیانی ساده همراه با مثال، مشکلات شما را مرتفع خواهد نمود.
فرمت فایلها «SWF» یعنی فرمت فایلهای فلش است که برای اجرای آنها نیاز به Adobe Flash Player دارید؛ اگر این برنامه روی مرورگر اینترنتی شما هم نصب شده باشد، میتوانید آنها را از طریق مرورگر خود مشاهده کنید.

فرمت فایلها: SWF، حجم: 93MB

لینک دانلود غیرمستقیم (پرشین گیگ)

سایت شخصی مهندس محمد فرزاد یزدی-مهندس نرم افزار-طراحی وب واکنش گرا-برنامه نویسی تحت وب-مفاهیم فناوری اطلاعات و ارتباطات فروشگاه الکترونیکی نشر الکترونیک آنی-فروش آنلاین کتاب و تجهیزات کامپیوتر- نرم افزارهای حسابداری و اکسل-برنامه نویسی سایت شخصی دکتر حمیدرضا صنعتی فوق تخصص قلب و عروق فلوشیپ اینترونشنال کاردیولوژی-بهترین متخصص و فوق تخصص قلب و عروق در شرق و غرب و جنوب و شمال تهران شرکت تدبیر انرژی سپهر بهینه سازی کیفیت توان، بهبود کیفیت توان، افزایش کیفیت توان، انجام پروژه های کیفیت توان دکتر پریسا علمی متخصص و فوق تخصص بیماریهای زنان و زایمان و نازایی-بهترین جراح و متخصص و فوق تخصص زنان و زایمان در تهران-متخصص زنان و زایمان خوب در تهران