حجم برنامه های NS2 و Cygwin که در سایت قرا داده اید بسیار بالاست و برای ما با سرعت پایین اینترنتی قابل دانلود نیست! از چه راه دیگری میتوانیم به این فایلها دسترسی داشته باشیم؟

سی.دی این نرم افزارها در اختیار «انتشارات فرهنگ دانشجو» قرار داده شده است. این سی.دی را میتوانید از این دفتر واقع در خ انقلاب، خ بهار جنوبی، نرسیده به پیچ شمیران، برج بهار، طبقه پنجم، واحد ۵۹۹، با قیمت ۲۵۰۰ تومان خریداری نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص راه های دیگر دریافت میتوانید با دفتر انتشارات با شماره تلفن ۷۷۶۱۶۳۵۱ تماس بگیرید.

این سی.دی شامل برنامه های ان.اس و سیگوین و فایل مولتی مدیای آموزش نصب، تعدادی کتاب الکترونیکی مفید، کدها و ماژولهای نوشته شده مفید و برخی نرم افزارهای کاربردی تخصصی مربوط به شبیه سازی با ان.اس میباشد.

اشتراک گذاری

سایت شخصی مهندس محمد فرزاد یزدی-مهندس نرم افزار-طراحی وب واکنش گرا-برنامه نویسی تحت وب-مفاهیم فناوری اطلاعات و ارتباطات فروشگاه الکترونیکی نشر الکترونیک آنی-فروش آنلاین کتاب و تجهیزات کامپیوتر- نرم افزارهای حسابداری و اکسل-برنامه نویسی سایت شخصی دکتر حمیدرضا صنعتی فوق تخصص قلب و عروق فلوشیپ اینترونشنال کاردیولوژی-بهترین متخصص و فوق تخصص قلب و عروق در شرق و غرب و جنوب و شمال تهران شرکت تدبیر انرژی سپهر بهینه سازی کیفیت توان، بهبود کیفیت توان، افزایش کیفیت توان، انجام پروژه های کیفیت توان دکتر پریسا علمی متخصص و فوق تخصص بیماریهای زنان و زایمان و نازایی-بهترین جراح و متخصص و فوق تخصص زنان و زایمان در تهران-متخصص زنان و زایمان خوب در تهران