عمومی

سوالات متداول –> سوالات متداول عمومی

این قسمت در حال ساخت و توسعه میباشد!

  • برای مشاهدۀ پاسخ سوالها، روی عنوان هر سوال کلیک کنید.
  • اگر جواب پرسش خود را پیدا نکردید، از طریق صفحه «تماس با من» جهت نمایش عمومی سوال و یا از طریق «فرم تماس فوری» برای ارسال ایمیل، اقدام نمایید.

• سوال: چقدر طول میکشد تا درخواست ها و پرسشهای مطرح شده ما ترتیب اثر داده شوند؟

این امر به عوامل زیادی بستگی دارد. از جمله حجم درخواستهای دریافت شده از سوی کاربران، زمانی که برای تهیه پاسخ جامع وکامل باید صرف شود و اینکه پرسش شما چقدر تخصصی باشد؛ گاها پرسشهایی مطرح میشوند که نیاز به تحقیقات بیشتر و صرف زمان بیشتری برای ارائه پاسخ نیاز دارند. لذا نمیتوان مدت مشخصی را برای ارائه جواب برای پرسشها تعیین نمود. این زمان از 5 دقیقه تا چند روز متغیر است.

• سوال: حجم برنامه های NS2 و Cygwin که در سایت قرا داده اید بسیار بالاست و برای ما با سرعت پایین اینترنتی قابل دانلود نیست! از چه راه دیگری میتوانیم به این فایلها دسترسی داشته باشیم؟

سی.دی این نرم افزارها در اختیار «انتشارات فرهنگ دانشجو» قرار داده شده است. این سی.دی را میتوانید از این دفتر واقع در خ انقلاب، خ بهار جنوبی، نرسیده به پیچ شمیران، برج بهار، طبقه پنجم، واحد 599، با قیمت 2500 تومان خریداری نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص راه های دیگر دریافت میتوانید با دفتر انتشارات با شماره تلفن 77616351 تماس بگیرید. این سی.دی شامل برنامه های ان.اس و سیگوین و فایل مولتی مدیای آموزش نصب، تعدادی کتاب الکترونیکی مفید، کدها و ماژولهای نوشته شده مفید و برخی نرم افزارهای کاربردی تخصصی مربوط به شبیه سازی با ان.اس میباشد.

• سوال: آیا امکان دریافت سورس کد برنامه ها یا فایل منبع مقالات، تالیفات و ترجمه ها برای ما وجود دارد؟

خیر متاسفانه این امر به دلیل حفظ کپی رایت مطالب غیرممکن است.

• سوال: آیا شما پروژه های دانشجویی از قبیل نوشتن برنامه، شبیه سازی، ترجمه متون تخصصی زبان اصلی و … را انجام میدهید؟

خیر متاسفانه به دلیل مشغله کاری، در حال حاضر قادر به انجام این گونه فعالیتها نیستم