عمومی

سوالات متداول –> سوالات متداول عمومی

این قسمت در حال ساخت و توسعه میباشد!

  • برای مشاهدۀ پاسخ سوالها، روی عنوان هر سوال کلیک کنید.
  • اگر جواب پرسش خود را پیدا نکردید، از طریق صفحه «تماس با من» جهت نمایش عمومی سوال و یا از طریق «فرم تماس فوری» برای ارسال ایمیل، اقدام نمایید.

• سوال: چقدر طول میکشد تا درخواست ها و پرسشهای مطرح شده ما ترتیب اثر داده شوند؟

این امر به عوامل زیادی بستگی دارد. از جمله حجم درخواستهای دریافت شده از سوی کاربران، زمانی که برای تهیه پاسخ جامع وکامل باید صرف شود و اینکه پرسش شما چقدر تخصصی باشد؛ گاها پرسشهایی مطرح میشوند که نیاز به تحقیقات بیشتر و صرف زمان بیشتری برای ارائه پاسخ نیاز دارند. لذا نمیتوان مدت مشخصی را برای ارائه جواب برای پرسشها تعیین نمود. این زمان از 5 دقیقه تا چند روز متغیر است.

• سوال: حجم برنامه های NS2 و Cygwin که در سایت قرا داده اید بسیار بالاست و برای ما با سرعت پایین اینترنتی قابل دانلود نیست! از چه راه دیگری میتوانیم به این فایلها دسترسی داشته باشیم؟

سی.دی این نرم افزارها در اختیار «انتشارات فرهنگ دانشجو» قرار داده شده است. این سی.دی را میتوانید از این دفتر واقع در خ انقلاب، خ بهار جنوبی، نرسیده به پیچ شمیران، برج بهار، طبقه پنجم، واحد 599، با قیمت 2500 تومان خریداری نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص راه های دیگر دریافت میتوانید با دفتر انتشارات با شماره تلفن 77616351 تماس بگیرید.این سی.دی شامل برنامه های ان.اس و سیگوین و فایل مولتی مدیای آموزش نصب، تعدادی کتاب الکترونیکی مفید، کدها و ماژولهای نوشته شده مفید و برخی نرم افزارهای کاربردی تخصصی مربوط به شبیه سازی با ان.اس میباشد.

• سوال: آیا امکان دریافت سورس کد برنامه ها یا فایل منبع مقالات، تالیفات و ترجمه ها برای ما وجود دارد؟

خیر متاسفانه این امر به دلیل حفظ کپی رایت مطالب غیرممکن است.

• سوال: آیا شما پروژه های دانشجویی از قبیل نوشتن برنامه، شبیه سازی، ترجمه متون تخصصی زبان اصلی و … را انجام میدهید؟

خیر متاسفانه به دلیل مشغله کاری، در حال حاضر قادر به انجام این گونه فعالیتها نیستم
سایت شخصی مهندس محمد فرزاد یزدی-مهندس نرم افزار-طراحی وب واکنش گرا-برنامه نویسی تحت وب-مفاهیم فناوری اطلاعات و ارتباطات فروشگاه الکترونیکی نشر الکترونیک آنی-فروش آنلاین کتاب و تجهیزات کامپیوتر- نرم افزارهای حسابداری و اکسل-برنامه نویسی سایت شخصی دکتر حمیدرضا صنعتی فوق تخصص قلب و عروق فلوشیپ اینترونشنال کاردیولوژی-بهترین متخصص و فوق تخصص قلب و عروق در شرق و غرب و جنوب و شمال تهران شرکت تدبیر انرژی سپهر بهینه سازی کیفیت توان، بهبود کیفیت توان، افزایش کیفیت توان، انجام پروژه های کیفیت توان دکتر پریسا علمی متخصص و فوق تخصص بیماریهای زنان و زایمان و نازایی-بهترین جراح و متخصص و فوق تخصص زنان و زایمان در تهران-متخصص زنان و زایمان خوب در تهران