نرم افزار تخصصی

نرم افزار –> نرم افزار تخصصی

 


  • ابزار شبیه سازی شبکه NS2:

این پکیج بصورت کامل و بدون هیچ نقصی، نیاز شما را برآورده خواهد نمود (راهنمای نصب).

Rapidshare         ,              4Shared ،                      پرشین گیگ Persian Gig

نام فایل: ns-Allinone-2.28.rar

حجم: 248 مگابایت


  • برنامه Cygwin:

این نرم افزار، یک محیط شبه لینوکسی فراهم خواهد نمود و برای مواقعی که قصد نصب کردن یک برنامه لینوکسی در ویندوز را دارید مناسب خواهد بود (پکیج کامل) (راهنمای نصب).

Rapidshare ،         4Shared

Persian Gig پرشین گیگ

نام فایل: cygwin.rar

حجم: 70.2 مگابایت


  • برنامه Visual Network Simulator برای NS2:

این نرم افزار، امکان ایجاد سناریوهای شبکه های سیمی و بی سیم را به صورت ویژوال و بمنظور استفاده در پروژه ان.اس فراهم آورده است. یعنی با تعیین ویژگی گره ها و لینکها و پروتکلها و …. کد برنامه را به زبان TCL استخراج مینماید. هرچند در برخی موارد این کد صد در صد بدون نقص نیست اما تا حد بسیار زیادی به شما کمک خواهد کرد.

دریافت برنامه (حدود 3 مگابایت)

تذکر: این برنامه به زبان جاوا نوشته شده و برای اجرای آن به پلتفرم جاوا نیاز دارید. همچنین این برنامه روی هر سیستم عاملی قابل اجراست. با این حال اگر نرم افزار روی سیستم عامل لینوکس به درستی کار نکرد، از نسخه بهینه شدۀ لینوکسی آن استفاده کنید.


  • برنامه TinnyEditor

از این برنامه برای ویرایش فایل های awk، tcl و … استفاده میشود. ویژگی این برنامه نظم دهی کدها و تشخیص هوشمند کدهای نوشته شده است.

حجم برنامه: 594KB

دریافت برنامه از سرور 1 سرور2

پرشین گیگ


سایت شخصی مهندس محمد فرزاد یزدی-مهندس نرم افزار-طراحی وب واکنش گرا-برنامه نویسی تحت وب-مفاهیم فناوری اطلاعات و ارتباطات فروشگاه الکترونیکی نشر الکترونیک آنی-فروش آنلاین کتاب و تجهیزات کامپیوتر- نرم افزارهای حسابداری و اکسل-برنامه نویسی سایت شخصی دکتر حمیدرضا صنعتی فوق تخصص قلب و عروق فلوشیپ اینترونشنال کاردیولوژی-بهترین متخصص و فوق تخصص قلب و عروق در شرق و غرب و جنوب و شمال تهران شرکت تدبیر انرژی سپهر بهینه سازی کیفیت توان، بهبود کیفیت توان، افزایش کیفیت توان، انجام پروژه های کیفیت توان دکتر پریسا علمی متخصص و فوق تخصص بیماریهای زنان و زایمان و نازایی-بهترین جراح و متخصص و فوق تخصص زنان و زایمان در تهران-متخصص زنان و زایمان خوب در تهران